Распоред Богослужења / Service Schedule


2020 Август / August

FAQ / Archive / Home

  

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

Петак 7. август 

Friday 7th  August

17:00

5 pm

 Акатист Пресветој Богородици  Akatist (hymn) to the Mother of God 

Субота 8. август

Saturday 8th August

17:00

 

5pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 9. август

Sunday 9th August 

9:00

 

9 am

 

Света Литургија   

Divine Liturgy  

Парастос за Србе настрадале у 'Олуји' 1995.

Memorial Service for Serbs who perished in ‘Operation Oluja’ 1995.

Петак  14. август

Friday 14th August

 

17:00

5 pm

Акатист Пресветој Богородици  Akatist (hymn) to the Mother of God

 

ПОЧЕТАК ГОСПОЈИНСКОГ ПОСТА

Beginning Dormition Fast    

 

Субота 15. август

Saturday 15th August 

17:00

5 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 16. август

Sunday 16th August

 

9:00

9 am

Света Литургија 

Divine Liturgy   

 

 

Уторак 18. Август

Tuesday 18th August

17:00

5 pm

Бденије 

All Night Vigil 

 

Среда  19. август

Wednesday 19th  August

 

9:00

9 am

 

Света Литургија

 (Преображење Господње)

 

Divine Liturgy (Holy Transfiguration of our Lord God and Saviour Jesus

 

Освећење грожђa

Blessing of grapes

Петак 21. август

Friday 21st August

 

17:00

5 pm

Акатист Пресветој Богородици  Akatist (hymn) to the Mother of God 

 Субота 22. август

Saturday 22nd August

17:00

5 pm

Бденије 

All Night Vigil 

Недеља 23. август

Sunday 23rd August

 

 9:00

9 am

 

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Четвртак  27. август

 

Thursday 27th August

 

17:00

5 pm

Бденије 

All Night Vigil 

Петак 28. август

Friday 28th August

 

 

9:00

 

9 am

 

 

17:00

5 pm

Света Литургија (Успеније Пресвете Богородице)

Divine Liturgy (Dormition of the Most Holy Theotokos and Ever-Virgin Mary)

 

Акатист Пресветој Богородици  Akatist (hymn) to the Mother of God 

 

 Субота 29. август

Saturday 29th August

17:00

5 pm

Бденије 

All Night Vigil 

Недеља 30. август

Sunday 30th August

 

 9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 7. август 

Friday 7th  August

17:00

5 pm

 Акатист Пресветој Богородици  Akatist (hymn) to the Mother of God