Распоред Богослужења / Service Schedule


2018 Март / March

FAQ / Archive / Home

  

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак  2. март

Friday 2nd March

8:00

8 am

 

Света Пређеосвећенa Литургија

Liturgy of Presanctified Gifts

 

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 3. март

Saturday 3rd March

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 4. март

Sunday 4th March

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Субота 10. март

Saturday 10th March

18:00

9 am

Бденије

All Night Vigil

Недеља 11. март

Sunday 11th March

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 16. март

Friday 16th March

 

8:00

8 am

Света Пређеосвећенa Литургија

Liturgy of Presanctified Gifts

 

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 17. март

Saturday 17th March

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 18. март

Sunday 18th March

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 23. март

Friday 23rd March

18:00

6 pm

 

 

Друго Бденије

Акатист Пресветој Богородици

(служи се у Wacolу)

 

Akathistos

Akatist (hymn) to the Mother of God

(served at Wacol Parish)

 

Субота 24. март

Saturday 24th March

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 25. март

Sunday 25th March

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 30. март

Friday 30th March

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 31. март

Saturday 31st March

9:00

9 am

 

Света Литургија (Лазарева субота)

Divine Liturgy (Lazarus Saturday)

 

18:00

6 pm

Вечерње (Врбица)

Vespers (Eve of Palm Sunday)