Распоред Богослужења / Service Schedule


2017 Фебруар / February

FAQ / Archive / Home

  

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 3. Фебруар

Friday 3rd February

18:00

6 pm

Акатист Пресвете Богородици

Akatist to the Mother of God

 

Субота 4. фебруар

Saturday 4th February

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 5. фебруар

Sunday 5th February

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 10. фебруар

Friday 10th February

18:00

6 pm

Акатист Пресвете Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 11. фебруар

Saturday 11th February

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 12. Фебруар

Sunday 12th February

9:00

9 am

 Света Литургија (Света Три Јерарха)

Divine Liturgy (Synaxis of the Three Holy Hierarchs)

 

Уторак 14. фебруар

Tuesday 14th February

18:00

6 pm

Бденије 

All Night Vigil

 

Среда 15. Фебруар

Wednesday 15th February

9:00

9 am

Света Литургија (Сретење Господње)

Divine Liturgy (The Meeting of our Lord God and Saviour Jesus Christ in the Temple)

 

Петак 17. фебруар

Friday 17th February

18:00

6 pm

 Акатист Пресвете Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

 

 

Субота 18. фебруар

Saturday 18th February

8:00

8 am

 

Света Литургија (Задушнице)

Divine Liturgy (Memorial Saturday)

 

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil  

 

Недеља 19. фебруар

Sunday 19th February

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 24. фебруар

Friday 24th February

18:00

6 pm

Акатист Пресвете Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 25. фебруар

Saturday 25th February

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља  26. фебруар

Sunday 26th February

9:00

9 am

Света Литургија (Беле Покладе)

Divine Liturgy (Cheese Fare)

 

Понедељак 27. фебруар

Monday 27th February

18:00

6:pm

ПОЧЕТАК ВЕЛИКОГ ПОСТА

BEGINNING OF GREAT LENT

Велико повечерје

Great Compline

 

Уторак 28. Фебруар

Tuesday 28th February

18:00

6 pm

Велико повечерје

Great Compline