Распоред Богослужења / Service Schedule


2016 Септембар / September

FAQ / Archive / Home

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 2. cептембар

Friday 2nd September

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 3. cептембар

Saturday 3rd September

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 4. септембар

Sunday 4th September

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 9. септембар

Friday 9th september

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 10. септембар

Saturday 10th September

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 11. септембар

Sunday 11th September

 

9:00

9 am

 

 

 

 

Света Литургија (Усековање главе Светог Јована Крститеља) (СТРОГИ ПОСТ)

 

Divine Liturgy (The Beheading of the Holy Prophet, Forerunner and Baptist, John) (strict fast day)

 

Петак 16. септембар

Friday 16th September

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 17. септембар

Saturday 17th September

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 18. септембар

Sunday 18th September

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Уторак 20. Септембар

Tuesday 20th September

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Среда 21. Септембар

Wednesday 21st September

 

 

9:00

9 am

 

 

Света Литургија (Рођење Пресвете Богородице Мала Госпојина)

Divine Liturgy (The Nativity of our Most Holy Lady the Theotokos and Ever-Virgin Mary)

 

Петак 23. септембар

Friday 23rd September

 

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 24. ceптембар

Saturday 24th September

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 25. cептембар

Sunday 25th September

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Понедељак 26. септембар

Monday 26th September

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Уторак 27. Септембар

Tuesday 27th September

9:00

9 am

Света Литургија (Воздвижење Часни Крст КРСТОВДАН)

Divine Liturgy (Exaltation of the Precious and Life Giving Cross)

 

Петак 30. Септембар

Friday 30th September

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God