Распоред Богослужења / Service Schedule


2016 Мај / May

FAQ / Archive / Home

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Недеља 1. мај

Sunday 1st May   

 

9:00

9 am

 

 

Света Литругија – ВАСКРЕСЕЊЕ ГОСПОДА ИСУСА ХРИСТА – ВАСКРС

Divine Liturgy – Resurrection of our Lord Jesus Christ – PASCHA

 

18:00

6 pm

Вечерње

Vespers

Понедељак  2. мај

Monday 2nd May  

 

9:00

9 am

 

Саборна Света Литургија. Служе сви свештеници 

Divine Liturgy celebrated with all priests in Queensland  

 

 

18:00

6 pm

Вечерње

Vespers

 

Уторак 3. мај

Tuesday 3rd May

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Четвртак  5. мај

Thursday 5th May

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Петак  6. мај

Friday 6th May

 

 

9:00

9 am

 

 

Света Литургија  (Свети Великомученик Георгије (Ђурђевдан)

Divine Liturgy (Holy Glorious Great-martyr St. George)

 

18:00

6 pm

Вечерње

Vespers

Субота 7. мај

Saturday 7th May

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 8. мај

Sunday 8th May

 

 

 

 

7:00

7 am

 

 

Света Литургија

(после Литургије ће се прославити Ђурђовдански уранак на црквеном имању)

Divine Liturgy

(following Liturgy will be the St. George’s Day picnic in the church grounds)

 

Среда 11. мај

Wednesday 11th May

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Четвртак 12. мај

Thursday 12th May

9:00

9 am

 

Света Литургија (Св. Василије Острошки Чудотворац)

Divine Liturgy (St. Basil of Ostrog the Wonderworker)

 

Петак 13. мај

Friday 13th May

 

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God   

 

Субота 14. мај

Saturday 14th May

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 15. мај

Sunday 15th May

 

9:00

9 am

 

Света Литургија 

Divine Liturgy

Петак  20. мај

Friday  20th May

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 21. мај

Saturday  21st May

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља  22. мај

Sunday 22nd May

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Понедељак  23. мај

Monday  23rd May

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Уторак  24. мај

Tuesday 24th May

9:00

9 am

Света Литургија (Св. Кирило и Методије)

Divine Liturgy (Sts Cyril & Methodius)

Петак 27. мај

Friday 27th May

 

18:00

6 pm

 Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 28. мај

Saturday 28th May

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 29. мај

Sunday 29th May

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy