Распоред Богослужења / Service Schedule


2015 Јул / July

Archive / Home

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 3. јул

Friday 3rd July

 

18:00

6 pm

 

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 4. јул

Saturday 4th July

 

18:00

6 pm

 

Бденије

All Night Vigil

Недеља 5. јул

Sunday 5th July

 

9:00

9 am

 

Света Литургјиа

Divine Liturgy

Понедељак 6. јул

Monday 6th July

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

           

Уторак 7. јул

Тuesday 7th July

9:00

 

9 am

Света Литургија - Рођење Светог Јована Претече - ИВАЊДАН

Divine Liturgy - Nativity of the Holy Glorious Prophet, Forerunner and Baptist John

 

 

 

Петак 10. јул

Friday 10th  July

 

18:00

6 pm

 

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 11. јул

Saturday 11th July

 

18:00

6 pm

 

Бденије

All Night Vigil

Недеља 12. јул

Sunday 12th July

 

 

 

9:00

9 am

Света Литургија - Свети Апостоли Петар и Павле-ПЕТРОПАВЛОВДАН

Divine Liturgy - The Holy Glorious and All-praised Leaders of the Apostles, Peter and Paul

 

Петак 17. јул

Friday 17th July

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

 

 

Субота 18. јул

Saturday 18th July

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 19. јул

Sunday 19th July

 

 

 

 

 

 

 

 

9:00

9 am

 

 

 

 

 

 

 

 

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Дражин Дан Парастос Генералу

Драгољубу Михајловићу

Memorial Service for General Dragoljub Mihailovic

 

Ручак

Lunch in Church Hall

 

Понедељак 20. јул

Monday 20th July

 

 

9:00

9 am

Света Литургија (Света Великомученица Недеља - резање славског  колача КСС)

Divine Liturgy (Holy Great Martyr Nedelja - Patron Saint of the Serbian Circle of Sisters)

 

Петак 24. јул

Friday 24th July

 

18:00

6 pm

 

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 25. јул

Saturday 25th July

 

18:00

6 pm

 

Бденије

Аll Night Vigil

Недеља 26. јул

Sunday 26th July

 

9:00

9 am

Света Литургија (резање славског колача КСС Св. Великомученица Недеља и Славски ручак)

 

Divine Liturgy (Following Liturgy Blessing of the Slava Loaf for the Serbian Circle of Sisters to commemmorate Holy Great Martyr Nedelja. Slava Feast in church hall

 

 

Петак 31. јул

Friday 31st July

 

 

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God