Распоред Богослужења / Service Schedule


2014 Мај / May

Archive / Home

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 2. мај

Friday 2nd May   

 

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 3. мај

Saturday 3rd May  

 

18:00

6 pm

Вденије

All Night Vigil

Недеља 4. мај

Sunday 4th May

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Понедељак 5. мај

Monday 5th May

 

18:00

6 pm

Вечерње

Vespers

Уторак 6. мај

Tuesday 6th May

 

 

9:00

9 am

 

Света Литургија  (Свети Великомученик Георгије (Ђурђевдан)

Divine Liturgy (Holy Glorious Great-martyr and Victory Bearer St. George)

Петак 9. мај

Friday 9th May

 

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 10. мај

Saturday 10th May

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 11. мај

Sunday 11th May

 

7:00

7 am

 

 

 

 

 

Света Литургија

(после Литургије ће се прославити Ђурђовдански уранак на црквеном имању)

Divine Liturgy

(following Liturgy will be the St. George’s Day picnic in the church grounds)

 

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Понедељак 12. мај

Monday 12th May

9:00

9 am

 

Света Литургија (Св. Василије Острошки Чудотворац)

Divine Liturgy (St. Basil of Ostrog the Wonderworker)

 

Петак 16. мај

Friday 16th May

 

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God   

 

Субота 17. мај

Saturday 17th May

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

 

Недеља 18. мај

Sunday 18th May

 

9:00

9 am

 

Света Литургија 

Divine Liturgy

Петак 23. мај

Friday 23rd May

18:00

6 pm

Бденије 

All Night Vigil

Субота 24. мај

Saturday 24th May

 

9:00

9 am

 

Света Литургија (Св. Кирило и Методије)

Divine Liturgy (Sts Cyril & Methodius)

 

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља  25. мај

Sunday 25th May

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Среда 28. мај

Wednesday 28th May

 

18:00

6 pm

Бденије  

All Night Vigil

Четвртак 29. мај

Thursday 29th May

 

9:00

9 am

Света Литургија (Вазнесење Господње)

Divine Liturgy (The Ascension of Jesus Christ)

 

Петак 30. мај

Friday 30th May

 

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 31. мај

Saturday 31st May

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil