Распоред Богослужења / Service Schedule


2014 Март / March

Archive / Home

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Субота 1. март

Saturday 1st March

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недела 2. март

Sunday 2nd March

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Понедељак  3. март

Monday 3rd March

 

ПОЧЕТАК ВЕЛИКОГ ПОСТА

Beginning of Great Lent  

 

Петак 7. март

Friday 7th March

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 8. март

Saturday 8th March

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 9. март

Sunday 9th March

9:00

9 am

Света Литургија (недеља Православља)

Divine Liturgy (Sunday of Orthodoxy)

 

Петак 14. март

Friday 14th March

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 15. март

Saturday 15th March

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 16. март

Sunday 16th March

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 21. март

Friday 21st March

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота  22. март

Saturday 22nd March

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља  23. март

Sunday 23rd March

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 28. март

Friday 28th March

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота  29. март

Saturday 29th March

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 30. март

Sunday 30th March

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy