Распоред Богослужења / Service Schedule


2013 Јул / July

Archive / Home

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 5. јул

Friday 5th July

 

18:00

6 pm

 

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 6. јул

Saturday 6th July

 

18:00

6 pm

 

Бденије

All Night Vigil

Недеља 7. јул

 

Sunday 7th July

9:00

9 am

Света Литургија - Рођење Светог Јована Претече - ИВАЊДАН

Divine Liturgy - Nativity of the Holy Glorious Prophet, Forerunner and Baptist John

 

 

 

Четвртак 11. јул

Thursday 11th July

 

18:00

6 pm

 

Бденије

All Night Vigil

Петак 12. јул

Friday 12th July

 

9:00

9 am

 

 

 

 

Света Литургија - Свети Апостоли Петар и Павле-ПЕТРОПАВЛОВДАН

Divine Liturgy - The Holy Glorious and All-praised Leaders of the Apostles, Peter and Paul

 

 

18:00

6 pm

 

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Недеља 14. јул

Sunday 14th July

 

 

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Дражин Дан Парастос Генералу

Драгољубу Михајловићу

Memorial Service for General Dragoljub Mihailovic

 

Ручак

Lunch in Church Hall

 

Петак 19. јул

Friday 19th July

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

 

 

Субота 20. јул

Saturday 20th July

 

9:00

9 am

 

 

 

Света Литургија (Света Великомученица Недеља - резање славског колача КСС)

Divine Liturgy (Holy Great Martyr Nedelja - Patron Saint of the Serbian Circle of Sisters)

 

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 21. јул

Sunday 21st July

 

9:00

9 am

 

Света Литургија (резање славског колача КСС Св. Великомученица Недеља и Славски ручак)

Divine Liturgy (Following Liturgy Blessing of the Slava Loaf for the Serbian Circle of Sisters to commemorate Holy Great Martyr Nedelja. Slava Feast in church hall)

 

Петак 26. јул

Friday 26th July

 

18:00

6 pm

 

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 27. јул

Saturday 27th July

 

18:00

6 pm

 

Бденије

Аll Night Vigil

Недеља 28. јул

Sunday 28th July

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy