Распоред Богослужења / Service Schedule


2013 Aприл / April

Archive / Home

 

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 5. Арпил

Friday 5th April

 

18:00

6 pm

 

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God   

Субота 6. Април

Saturday 6th April

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 7. Април

Sunday 7th April  

9:00

9 am

 

 

Света Литургија (Благовести)

Divine Liturgy (The Annunciation to the Most Holy Theotokos & Ever-Virgin Mary)

 

 

18:00

6 pm

 

Вечерње - Духовно Вече

Vespers - Spiritual Evening in Church Hall

 

Петак 12. Април

Friday 12th April  

9:00

9 am

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God  

 

 

 

Субота 13. Април

Saturday 13th April

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

 

 

Недеља 14. Април

Sunday 14th April

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Субота 20. Април

Saturday 20th April

 

18:00

9 am

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 21. Април

Sunday 21st April

9:00

9 am

 

Света Литругија

Divine Liturgy

Петак 26. Април

Friday 26th April

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 27. Април

Saturday 27th April

9:00

9 am

Света Литургија (Лазарева субота)

Divine Liturgy (Lazarus Saturday)

 

 

18:00

6 pm

Вечерње (Врбица)

Vespers (Eve of Palm Sunday)

 

Недеља 28. Април

Sunday 28th April

9:00

9 am

Света Литургија (Улазак Господа Исуса Христа у Јерусалим - ЦВЕТИ)  

Divine Liturgy (Entrance of our Lord Jesus Christ in Jerusalem - Palm Sunday)