Распоред Богослужења / Service Schedule


2011 Новембар / November

Archive / Home

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 4. Новембар

Friday 4th November  

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота  5. Новембар Saturday 5th November

 

8:00

8 am

Света Литургија (Задушнице) 

Divine Liturgy (Memorial Saturday)

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља  6. Новембар

Sunday 6th November  

9:00

9 am

Света Литургија 

Divine Liturgy  

Понедељак 7. Новембар Monday  7th November  

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil  

Уторак 8. Новембар Tuesday 8th  November  

9:00

9 am

Света Литургија (Митровдан)

Divine Liturgy (St. Demetrius)

 

 

 

Петак 11. Новембар

Friday 11th November  

18:00

6 pm

Акатист Богородици 

Akatist (hymn) to the Mother of God  

Субота 12. Новембар

Saturday 12th November

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil  

Недеља 13. Новембар Sunday 13th November 

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy    

Петак 18. Новембар

Friday 18th November

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 19. Новембар

Saturday 19th November  

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 20. Новембар

Sunday 20th November  

9:00

9 am

 

Света Литургија

Divine Liturgy

 

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Понедељак 21. Новембар

Monday 21st November

9:00

9 am

Света Литургија (Аранђеловдан)

Divine Liturgy (Synaxis of the Archangel Michael and other Bodiless Powers)

 

 

 

Петак 25. Новембар

Friday 25th November   

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God  

 

Субота 26. Новембар

Saturday 26th November   

18:00

6 pm

 

Бденије 

All Night Vigil

  

Недеља 27. Новембар

Sunday 27th November

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

11:00

11 am

Редовна Годишња Скупштина Чланова ЦШО

Annual General Meeting of our Church School Community

 

Понедељак 28. Новембар

Monday 28th November

 

ПОЧЕТАК БОЖИЋНЕГ ПОСТА

Beginning of Christmas Fast