Распоред Богослужења / Service Schedule


2011 Октобар / October

Archive / Home

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Недеља 2. октобар

Sunday 2nd October

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 7. октобар

Friday 7th  October

18:00

6 pm

Акатист Богородици  

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 8. октобар

Saturday 8th October

 

8:00

8 am

 

Света Литургија (Задушнице)

Divine Liturgy (Memorial Saturday)

 

 

18:00

6pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 9. октобар

Sunday 9th October

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 14. октобар

Friday 14th October

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 15. октобар

Saturday 15th October

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 16. октобар

Sunday 16th October

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 21. октобар

Friday 21st  October

18:00

6 pm

Акатист Богородици  

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 22. октобар

Saturday 22nd October

18:00

6pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 23. октобар

Sunday 23rd October

 

9:00

9 am

Света Литургија  

Divine Liturgy

 

Среда 26. октобар

Wednesday 26th October

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Четвртак 27. октобар

Thursday 27th October

 

9:00

9 am

 

Света Литургија (Света Петка)

Divine Liturgy (St. Petka)

 

Петак 28. октобар

Friday 28th October

18:00

6 pm

Акатист Богородици 

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 29. октобар

Saturday 29th October

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 30. октобар

Sunday 30th October

 

9:00

9 am

 

Света Литургија 

Divine Liturgy

 

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Понедељак 31. октобар

Monday 31st October

 

9:00

9 am

Света Литургија (Св. Петар

Цетињски)

Divine Liturgy (St. Peter of Cetinje)