Распоред Богослужења / Service Schedule


2011 Септембар / September

Archive / Home

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак  2. септембар

Friday 2nd September

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Недеља 4. септембар

Sunday 4th September

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 9. септембар

Friday 9th September

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 10. септембар

Saturday 10th September

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 11. септембар

Sunday 11th September

 

9:00

9 am

 

Света Литургија (Усекованије главе Светог Јована Крститеља)

Divine Liturgy (Beheading of the Forerunner St. John the Baptist)

 

Петак 16. Септембар

Friday 16th September

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 17. септембар

Saturday 17th September

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 18. септембар

Sunday 18th September

 

9:00

9 am

Света Литургија  

Divine Liturgy   

Уторак 20. септембар

Tuesday 20th September

 

18:00

6 pm

Бденије  

All Night Vigil

Среда 21. септембар

Wednesday 21st September

9:00

9 am

Света Литургија (Рођење Пресвете Богородице Мала Госпојина)

Divine Liturgy (The Nativity of our Most Holy Lady theTheotokos and Ever-Virgin Mary)

 

Петак 23. септембар

Friday 23rd September

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 24. септембар

Saturday 24th September

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 25. септембар

Sunday 25th September

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Понедељак 26. септембар

Monday 26th September

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Уторак 27. септембар

Tuesday 27th September

 

9:00

9 am

Света Литургија (Воздвижење Часног Крста - Крстовдан

Divine Liturgy (The Exaltation of the Precious and Life-giving Cross

 

Петак 30. септембар

Friday 30th September

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God