Распоред Богослужења / Service Schedule


2011 Март / March Archive / Home

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 4. март

Friday 4th  March

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 5. март

Saturday 5th March

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 6. март

Sunday 6th March

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Понедељак 7. март

Monday 7th March

Почетак Велики пост

Great Lent begins

Петак 11. март

Friday 11th March

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 12. март

Saturday 12th March

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 13. март

Sunday 13th March

 

9:00

9 am

Света Литургија (Недеља Православље)

Divine Liturgy (Sunday of Orthodoxy)

 

Петак 18. март

Friday 18th March

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 19. март

Saturday 19th March

18:00

6 pm

 

Вечерње

Vespers

 

Недеља 20. март

Sunday 20th March

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 25. март

Friday 25th March

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 26. март

Saturday 26th March

 

18:00

6 pm

Вечерње

Vespers

Недеља 27. март

Sunday 27th March

 

9:00

9 am

 

Света Литургија

Divine Liturgy

 

 

18:00

6 pm

 

Вечерње, Духовно вече

Предавац - O. Велибор Бојичић

Vespers, Spiritual Talk

Speaker: Fr. Velibor Bojicic

 (church hall)

 

Среда 30. март

Wednesday 30th March

 

9:00

9 am

Света Пређеосвећена Литургија

Liturgy of Presanctified Gifts