Распоред Богослужења / Service Schedule


2011 Фебруар / February Archive / Home

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 4. фебруар

Friday 4th February

 

18:00

6 pm

 

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 5. фебруар

Saturday 5th February

 

18:00

6 pm

 

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 6. фебруар

Sunday 6th February

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 11. фебруар

Friday 11th February

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Субота 12. Фебруар

Saturday 12th February

9:00

9 am

 

 

Света Литургија (Света Три Јерарха)

Divine Liturgy (Holy Three Hierarchs)

 

 

18:00

6 pm

 

Бденије

All Night Vigil

Недеља 13. фебруар

Sunday 13th February

 

9:00

9 am

Света Литургија  

Divine Liturgy  

 

Понедељак 14. Фебруар

Monday 14th February

 

18:00

6 pm

 

Бденије

All Night Vigil

 

Уторак 15. Фебруар

Тuesday 15th February

 

9:00

9 am

Света Литругија (Сретење Господње)

Divine Liturgy (Meeting of our Lord God and Saviour Jesus Christ in the Temple)

 

Петак 18. Фебруар

Friday 18th February

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 19. фебруар

Saturday 19th February

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil   

Недеља 20. Фебруар

Sunday 20th February

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy  

 

Петак 25. фебруар

Friday 25th February

18:00

6 pm

 

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 26. Фебруар

Saturday 26th February

8:00

8 am

 

Света Литургија (Задушнице)

Divine Liturgy (Memorial Saturday)

 

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 27. фебруар

Sunday 27th February

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy