Распоред Богослужења / Service Schedule


2010 Новембар / November Archive / Home

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 5. новембар

Friday 5th November

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота  6. новембар

Saturday 6th November

 

8:00

8 am

 

Света Литургија (Задушнице)  

Divine Liturgy (Memorial Saturday)

 

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља  7. новембар

Sunday 7th November

 

9:00

9 am

 

Света Литургија 

Divine Liturgy

 

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Понедељак 8. новембар

Monday  8th November  

9:00

9 am

Света Литургија (Митровдан)

Divine Liturgy (St. Demetrius)

 

Петак 12. новембар

Friday 12th November

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 13. новембар

Saturday 13th November

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil  

Недеља 14. новембар

Sunday 14th November

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 19. новембар

Friday 19th November

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God  

 

Субота 20. новембар

Saturday 20th November

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil  

 

Недеља 21. новембар

Sunday 21st  November

 

9:00

9 am

 

 

Света Литургија  (Аранђеловдан)

Divine Liturgy (Synaxis of Archangel Michael and other Bodiless Powers)

 

Петак 26. новембар

Friday 26th November  

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 27. новембар

Saturday 27th November  

18:00

6 pm 

Бденије

All Night Vigil

 

 

 

Недеља 28. новембар

Sunday 28th November  

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

  

11:00

11 am

Редовна Годишња Скупштина Чланова ЦШО

Annual General Meeting of our Church School Community

 

ПОЧЕТАК БОЖИЋНЕГ ПОСТА

Beginning of Christmas Fast