Распоред Богослужења / Service Schedule


2010 Јун / June Archive / Home

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Среда 2. јун

Tuesday 2nd June

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Четвртак 3. јун

Thursday 3rd June

 

9:00

9 am

Света Литургија (Свети Цар Константин и Царица Јелена)  

Divine Liturgy (Saints Constantine and Helena)

 

Петак 4. јун

Friday 4th June

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God)

 

Субота 5. јун

Saturday 5th June

 

18:00

6 pm

 

Бденије

All Night Vigil

Недеља 6. јун

Sunday 6th June

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 11. јун

Friday 11th June

18:00

6 pm

Акатист Богородици  

Akatist (hymn) to the Mother of God  

 

Субота 12. јун

Saturday 12th June

 

18:00

6 pm

 

Бденије

All Night Vigil

Недеља 13. јун

Sunday 13th June

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 18. јун

Friday 18th  June

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God  

 

Субота 19. јун

Saturday 19th June

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 20. јун

Sunday 20th June

9:00

9 am

 

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 25. јун

Friday 25th June

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици  

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 26. јун

Saturday  26th June

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 27. јун

Sunday 27th  June

 

9:00

9 am

 

Света Литургија

Divine Liturgy

 

 

18:00

6 pm

 

Бденије

All Night Vigil

 

Понедељак 28. Јун

Monday 28th June

 

9:00

9 am

Света Литургија (Св. Муч. Кнез Лазар и сви сб. Муч. Српски ВИДОВДАН)

Divine Liturgy (Holy Great Martyr  Prince Lazar; All Serbian Martyrs VIDOVDAN)