Распоред Богослужења / Service Schedule


2010 Март / March Archive / Home

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 5. март

Friday 5th March

 

9:00

9 am

 

Пређеосвећена Литургија

Liturgy of Presanctified Gifts

 

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 6. март

Saturday 6th March

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 7. март

Sunday 7th March

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 12. март

Friday 12th March

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 13. март

Saturday 13th March

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 14. март

Sunday 14th March

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 19. март

Friday 19th March

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 20. март

Saturday 20th March

 

18:00

6 pm

 

Вечерње

Vespers

 

Недеља 21. март

Sunday 21st March

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 26. март

Friday 26th March

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 27. март

Saturday 27th March

 

9:00

9 am

 

Света Литургија (Лазарева Субота) 

Divine Liturgy (Lazarus Saturday)

 

 

18:00

6 pm

Вечерње (Врбица)

Vespers (Eve of Palm Sunday)

 

Недеља 28. март

Sunday 28th March

 

9:00

9 am

Света Литургија (Улазак Господа Исуса Христа у Јерусалим - Цвети)

Divine Liturgy (Entrance of our Lord Jesus Christ in Jerusalem - Palm Sunday)