Распоред Богослужења / Service Schedule


 

2010 Фебруар / February Archive / Home

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 5. фебруар

Friday 5th February

 

18:00

6 pm

 

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 6. фебруар

Saturday 6th February

8:00

8 am

Света Литургија и општи парастос (Задушнице)

Divine Liturgy (Memorial Saturday)

 

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 7. фебруар

Sunday 7th February

 

9:00

9 am

Света Литургија (меcне покладе)

Divine Liturgy (last day to eat meat before Great Lent)

 

Четвртак 11. фебруар

Thursday 11th February

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Петак 12. фебруар

Friday 12th February

9:00

9 am

 

Света Литургија (Света Три Јерарха)

Divine Liturgy (Holy Three Hierarchs)

 

 

18:00

6 pm

 

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 13. фебруар

Saturday 13th February

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 14. фебруар

Sunday 14th February

9:00

9 am

Света Литругија (Сретење Господње) (беле покладе)

Divine Liturgy (Meeting of our Lord God and Saviour Jesus Christ in the Temple) (last day for dairy products before Great Lent)

 

Петак 19. фебруар

Friday 19th February

 

18:00

6 pm

 

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God  

 

Субота 20. фебруар

Saturday 20th February

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 21. фебруар

Sunday 21st February

 

9:00

9 am

Света Литургија прва недеља поста Недеља Православље

Divine Liturgy First week of Great Lent Sunday of Orthodoxy  

 

Петак 26. фебруар

Friday 26th February

 

18:00

6 pm

 

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 27. фебруар

Saturday 27th February

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 28. фебруар

Sunday 28th February

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy