Распоред Богослужења / Service Schedule


 

2009 Јун / June Archive

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Уторак 2. јун

Tuesday 2nd June

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Среда 3. јун

Wednesday 3rd June

 

9:00

9 am

Света Литургија (Свети Цар Константин и Царица Јелена)  

Divine Liturgy (Saints Constantine and Helena)

 

Петак 5. јун

Friday 5th June

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God)

 

Субота 6. јун

Saturday 6th June

 

9:00

9 am

 

Света Литургија (Задушнице)

Divine Liturgy (Memorial Saturday)

 

 

 

6:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil (Eve of Descent of the Holy Spirit Pentecost)

 

Недеља 7. јун

Sunday 7th  June

 

9:00

9 am

Света Литургија (Духови)

Divine Liturgy (Descent of the Holy Spirit Pentecost)

 

Понедељак 8.јун

Monday 8th June

 

9:00

9 am

Света Литургија (Духовски Понедељак)

Divine Liturgy (Pentecost Monday)

 

Уторак 9.јун

Tuesday 9th June

 

9:00

9 am

Света Литургија (Духовски Уторак)

Divine Liturgy (Pentecost Tuesday)

Петак 12. јун

Friday 12th June

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God  

 

Субота 13. јун

Saturday 13th June

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 14.  јун

Sunday 14th June

9:00

9 am

 

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 19. јун

Friday 19th June

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици  

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 20. јун

Saturday  20th June

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 21. јун

Sunday 21st June

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 26. јун

Friday 26th June

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God)

Субота 27. јун

Saturday 27th June

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 28. јун

Sunday 28th June

 

9:00

9 am

Света Литургија  (Видовдан)

Divine Liturgy (Vidovdan)

Прослава Видовдана

Vidovdan Commemoration and Lunch in Hall following Liturgy