Распоред Богослужења / Service Schedule


 

2009 Мај / May Archive

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 1. мај

Friday 1st  May

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 2. мај

Saturday 2nd  May

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 3. мај

Sunday 3rd  May

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Уторак 5. мај

Tuesday 5th May

 

18:00

6 pm

Бденије (са петохљебницом)

All Night Vigil

Среда 6. мај

Wednesday 6th May

 

9.00

9 am

Света Литургија (Ђурђевдан)

Divine Liturgy (St George)

 

Петак 8. мај

Friday 8th  May

18:00

6 pm

 

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God)

 

Субота 9. мај

Saturday 9th May

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 10. мај

Sunday 10th May

7:00

7 am

 

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Понедељак 11. мај

Monday 11th May

 

18:00

6 pm

 

Бденије

All Night Vigil

 

Уторак 12. мај

Tuesday 12th May

 

9:00

9 am

Света Литургија (Св. Василије Острошки Чудотворац)

Divine Liturgy (St Basil of Ostrog)

 

Петак 15. мај

Friday 15th May

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 16. мај

Saturday 16th May

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 17. мај

Sunday 17th  May

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак  22. мај

Friday 22nd May

 

18.00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 23. мај

Saturday 23rd  May

 

18.00

6 pm

Бденије 

All Night Vigil

 

Недеља 24. мај

Sunday 24th  May

 

9.00

9 am

 

Света Литургија (Свети Кирило и Методије)

Divine Liturgy (Saints Cyril and Methodius)

 

Среда 27. мај

Wednesday 27th May

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Четвртак 28. мај

Thursday  28th May

9:00

9 am

Света Литургија (Спасовдан)

Divine Liturgy (The Ascension of our Lord and Saviour Jesus Christ)

 

Петак 29. мај

Friday 29th May

18:00

6 pm

 

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 30. мај

Saturday 30th May

18:00

6 pm

 

Бденије 

All Night Vigil

 

Недеља 31. mај

Sunday 31st May

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy