Распоред Богослужења / Service Schedule


 

2009 Март / March Archive

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Недеља 1. март

Sunday 1st March

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Понедељак 2. март - Почетак Поста

Monday 2nd March - Easter Fast begins

Петак 6. март

Friday 6th  March

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 7. март

Saturday 7th March

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 8. март

Sunday 8th March

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 13. март

Friday 13th March

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 14. март

Saturday 14th March

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 15. март

Sunday 15th March

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 20. март

Friday 20th March

 

9:00

9 am

Литургија Пређеосвећених Дарова.

Служи Његово Преосвештенство Епископ Аусталијско-Новозеландски Господин Иринеј са свештенство Квинсланда

Liturgy of Presanctified Gifts.

Serving will be Bishop of Australia and New Zealand Irinej with the combined clergy of Queensland.

 

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 21. март

Saturday 21st March

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 22. март

Sunday 22nd  March

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 27. март

Friday 27th March

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 28. март

Saturday 28th March

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 29. март

Sunday 29th March

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy