Распоред Богослужења / Service Schedule


 

2008 Новембар / November

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Субота 1. новембар

Saturday 1st  November

 

8:00

8 am

 

Cвета Литургија (Задушнице)

Divine Liturgy (Memorial Saturday)

 

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 2. новембар

Sunday 2nd November

 

9:00

9 am

 

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак  7.  новембар

Friday 7th November

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Субота 8. новембар

Saturday 8th November

 

9:00

9 am

 

Света Литургија (Митровдан)

Divine Liturgy

 

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 9. новембар

Sunday  9th November

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 14. новембар

Friday 14th November

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 15. новембар

Saturday 15th November

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 16. новембар

Sunday 16th November

 

9:00

9 am

Света Литургија (Ђурђиц)

Divine Liturgy (Renovation of the Church of St. George)

 

Четвртак 20. новембар

Thursday 20th November

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Петак  21. новембар

Friday 21st November

 

9:00

9 am

 

Света Литургија (Аранђеловдан)

Divine Liturgy (Synaxis of Holy Archangel Michael)

 

 

18:00

6 pm

 

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 22. новембар

Saturday 22nd  November

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 23. новембар

Sunday 23rd November

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 28. новембар - Почетак Поста

Friday 28th November - Christmas Fast begins

Петак 28. новембар

Friday 28th November

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 29. новембар

Saturday 29th November

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 30. новембар

Sunday 30th November

 

9:00

9am

Света Литургија

Divine Liturgy