Распоред Богослужења / Service Schedule


 

2008 Октобар / October

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 3. октобар

Friday 3rd October

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 4. октобар

Saturday 4th October

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 5. октобар

Sunday 5th October

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 10. октобар

Friday 10th October

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 11. октобар

Saturday 11th October

8:00

8 am

Света Литургија (Задушнице)

Divine Liturgy (Memorial Saturday)

 

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 12. октобар

Sunday 12th October

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 17. октобар

Friday 17th October

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 18. октобар

Saturday 18th October

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 19. октобар

Sunday 19th October

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 24. октобар

Friday 24th October

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akatist 0hymn) to the Mother of God

 

Субота 25. октобар

Saturday 25th October

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 26. октобар

Sunday 26th October

 

9:00

9 am

 

Света Литургија

Divine Liturgy

 

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Понедељак 27. октобар

Monday 27th October

 

9:00

9 am

Света Литургија (Св. Петка)

Divine Liturgy (St. Paraskeva)

 

Четвртак 30. октобар

Thursday 30th October

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Петак 31. Октобар

Friday 31st October

 

9:00

9 am

Сбета Литургија (Св. Петар Цетински)

Divine Liturgy (St Peter of Cetinje)

 

 

 

 

18:00

6 pm

Акатист (Богородици)

Akatist (hymn) to the Mother of God