Распоред Богослужења / Service Schedule


 

2008 Јул / July

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 4. јул

Friday 4th July

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 5. јул

Saturday 5th July

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 6. јул

Saturday 6th July

 

9:00

9 am

 

Света Литургија

Divine Liturgy

 

 

18:00

6 pm

 

Бденије (уочи Празника Рођења Св. Јована Претече - Ивањдан)

All Night Vigil

 

Понедељак 7. јул

Monday 7th July

 

9:00

9 am

 

 

Света Литургија (Рођењe Св. Јована Претече - Ивањдан)

Divine Liturgy (Birth of St John the Baptist)

 

Петак 11. јул

Friday 11th July

 

18:00

6 pm

Бденије (уочи Празника Св. Ап. Петра и Павла - Петровдан)

All Night Vigil

 

Субота 12. јул

Saturday 12th July

 

9:00

9 am

Света Литургија (Св. Ап. Петар и Павле - Петровдан)

Divine Liturgy (Sts Peter and Paul Day)

 

Дражин Дан Парастос Генералу Драгољубу Михајловићу

Requiem for General Dragoljub Mihajlovic

 

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 13. јул

Sunday 13th July

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

 

Петак 18. јул

Friday 18th July

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 19. јул

Saturday 19th July

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 20. јул

Sunday 20th July

 

9:00

9am

 

 

 

 

Света Литургија (св. великомученица Недеља),

Слава Кола Сестара,

Резање славског колача

Divine Liturgy (St Nedelja)

Blessing of the Slava Bread

 

Петак 25. јул

Friday 25th July

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 26. јул

Saturday 26th July

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 27. јул

Sunday 27th July

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy