Распоред Богослужења / Service Schedule


 

2008 Фебруар / February

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Недеља 3. фебруар

Sunday 3rd February

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 8. фебруар

Friday 8th February

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 9. фебруар

Saturday 9th February

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 10. фебруар

Sunday 10th February

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Понедељак 11. Фебруар

Monday 11th February

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Уторак 12. фебруар

Tuesday 12th February

 

9:00

9 am

Света Литургија (Света Три Јерарха)

Divine Liturgy (Synaxis of the Three Holy Heirarchs)

 

Четвртак 14. Фебруар

Thursday 14th February

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Петак 15. фебруар

Friday 15th February

 

9:00

9 am

Света Литургија (Сретење Господње)

Divine Liturgy (Meeting of Our Lord Jesus Christ)

 

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 16. фебруар

Saturday 16th February

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 17. фебруар

Sunday 17th February

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 22. фебруар

Friday 22nd February

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 23. фебруар

Saturday 23rd February

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 24. фебруар

Sunday 24th February

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 29. фебруар

Friday 29th February

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God