Распоред Богослужења / Service Schedule


 

2007 Новембар / November

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 2. новембар

Friday 2nd November

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 3. новембар

Saturday 3rd November

 

8:00

8 am

 

18:00

6 pm

 

Света Литургија (Задушнице)

Divine Liturgy

 

Бденије

Night Vigil

Недеља 4. новембар

Sunday 4th November

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Среда 7. новембар

Wednesday 7th November

 

18:00

6 pm

Бденије (са петохљебницом)

Night Vigil (with blessing of the loaves)

Четвртак 8. новембар

Thursday, 8th November

 

9:00

9 am

Света Литургија (Митровдан)

Divine Liturgy

Петак 9. новембар

Friday 9th November

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 10. новембар

Saturday 10th November

 

18:00

6 pm

Бденије

Night Vigil

Недеља 11. новембар

Sunday 11th November

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 16. новембар

Friday 16th November

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 17. новембар

Saturday 17th November

 

18:00

6 pm

Бденије

Night Vigil

Недеља 18. новембар

Sunday 18th November

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Уторак 20. новембар

Tuesday 20th November

 

18:00

6 pm

Бденије

Night Vigil

Среда 21. новембар

Wednesday 21st November

 

9:00

9 am

Света Литургија (Аранђеловдан)

Divine Liturgy

Петак 23. новембар

Friday 23rd November

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 24. новембар

Saturday 24th November

 

18:00

6pm

Бденије

Night Vigil

Недеља 25. новембар

Sunday 25th November

 

9:00

9am

Света Литургија

Divine Liturgy

Среда 28. новембар - Почетак Поста

Wednesday 28th November - Christmas Fast begins