Распоред Богослужења / Service Schedule


 

2007 Октобар / October

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 5. октобар

Friday 5th October

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 6. октобар

Saturday 6th October

 

8:00

8 am

 

18:00

6 pm

Света Литургија (Задушнице)

Divine Liturgy

 

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 7. октобар

Sunday 7th October

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 12. октобар

Friday 12th October

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 13. октобар

Saturday 13th October

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 14. октобар

Sunday 14th October

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 19. октобар

Friday 19th October

 

18:00

6 pm

Акатист Богородици

Akathist (hymn) to the Mother of God

Субота 20. октобар

Saturday 20th October

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 21. октобар

Sunday 21st October

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 26. октобар

Friday 26th October

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Субота 27. октобар

Saturday 27th October

 

9:00

9 am

 

18:00

6 pm

Света Литургија (света Петка)

Divine Liturgy (St Petka)

 

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 28. октобар

Sunday 28th October

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Субота 30. октобар

Saturday 30th October

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Среда 31. октобар

Wednesday 31st October

 

9:00

9 am

Света Литургија (св. Петар Цетињски)

Divine Liturgy (St Peter of Cetinje)