Распоред Богослужења / Service Schedule


2019 Октобар / October

FAQ / Archive / Home

  

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 4. октобар

 

Friday 4th October

18:00

 

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

 

Akatist (hymn) to the Mother of God  

Субота 5. октобар

 

Saturday 5th October

8:00

 

8 am

 

18:00

 

6 pm

Света Литургија (Задушнице)

 

Divine Liturgy (Memorial Saturday)

 

Бденије

 

All Night Vigil

Недеља 6. октобар

 

Sunday 6th October

9:00

 

9 am

Света Литургија

 

Divine Liturgy

Петак 11. октобар

 

Friday 11th October

18:00

 

6 pm

 Акатист Пресветој Богородици  

 

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 12. октобар

 

Saturday 12th October

18:00

 

6 pm

 Бденије

 

All Night Vigil

Недеља 13. октобар

 

Sunday 13th October

9:00

 

9 am

Света Литургија  

 

Divine Liturgy  

Петак 18. октобар

 

Friday 18th October

18:00

 

6 pm

 Акатист Пресветој Богородици  

 

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 19. октобар

 

Saturday 19th October

18:00

 

6 pm

Бденије   

 

All Night Vigil

Недеља  20. октобар

 

Sunday  20th  October

9:00

 

9 am

Света Литургија

 

Divine Liturgy

 

Редовна Годишња Скупштина после свете Литургије

 

AGM Annual General Meeting after holy Liturgy

Петак  25. октобар

 

Friday 25th October

18:00

 

6 pm

Акатист Пресветој Богородици  

 

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 26. октобар

 

Saturday 26th  October

18:00

 

6 pm

Бденије

 

All Night Vigil

Недеља  27. октобар

 

Sunday 27th October

9:00

 

9 am

Света Литургија (Св. Петка)   

 

Divine Liturgy (St. Paraskeva)

Среда 30. октобар

 

Wednesday 30th October

18:00

 

6 pm

Бденије

 

All Night Vigil

Четвртак 31. октобар

 

 

 

Thursday 31st October

9:00

 

 

 

9 am

Света Литургија (Св. Апостол и Јеванђелист Лука и Свети Петар Цетињски)

 

Divine Liturgy (Holy Apostle and Evangelist Luke and St Peter, Metropolitan & Wonderworker of Cetinje)