Распоред Богослужења / Service Schedule


2018  Новембар / November

FAQ / Archive / Home

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 2. Новембар

Friday 2rd November

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота  3. Новембар

Saturday 3th November

8:00

8 am

Света Литургија (Задушнице) 

Divine Liturgy (Memorial Saturday)

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља  4. Новембар

Sunday 4th November  

9:00

9 am

Света Литургија 

Divine Liturgy  

 

Среда 7. Новембар

Wednesday 7th November  

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil  

Четвртак  8. Новембар

Thursday 8th November

9:00

9 am

Света Литургија (Свети Великомученик Димитрије - Митровдан)

Divine Liturgy (Holy and Glorious Great Martyr St. Demetrius)

 Петак 9. Новембар

Friday 9th November

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 10. Новембар

Saturday 10th November  

18:00

6 pm

Бденије  

All Night Vigil  

Недеља 11. Новембар

Sunday 11th November

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy    

Петак 16. Новембар

Friday 16th November

 

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 17. Новембар

Saturday 17th November  

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 18. Новембар

Sunday 18th November  

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Уторак 20. Новембар

 Tuesday 20th. November

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Среда 21. Новембар

Wednesday 21st November

9:00

9 am

Света Литургија (Аранђеловдан)

Divine Liturgy (Synaxis of the Archangel Michael and other Bodiless Powers)

Петак 23. Новембар

Friday 23th November   

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God  

Субота 24. Новембар

Saturday 24th November  

18:00

6 pm

Бденије 

All Night Vigil

 

Недеља 25. Новембар

Sunday 25th November

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Среда 28. Новембар

Wednesday 28th November

ПОЧЕТАК БОЖИЋНЕГ ПОСТА

Beginning of Christmas Fast                                                        

Петак 30. Новембар

Friday 30th November   

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God