Распоред Богослужења / Service Schedule


2017 Децембар / December

FAQ / Archive / Home

  

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 1. децембар

Friday 1st December

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 2. децембар

Saturday 2nd December

18:00

6 pm

Бденије††

All Night Vigil

Недеља 3. децембар

Sunday 3rd December

9:00

9 am

 

Света Литургија

Divine Liturgy

 

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Понедељлак 4. децембар

Monday 4th December

9:00

9 am

Света Литургија (Ваведење Пресвете Богородице)

Divine Liturgy (Entry into the Temple of the Most Holy Theotokos)

 

Петак 8. децембар

Friday 8th December

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 9. децембар

Saturday 9th December

18:00

6 pm

Бденије†

All Night Vigil†

 

Недеља 10 децембар

Sunday 10th December

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 15. децембар

Friday 15th December

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 16. децембар

Saturday 16th December

18:00

6 pm

Бденије†

All Night Vigil†

 

Недеља 17. децембар

Sunday 17th December

 

9:00

9 am

 

Света Литургија

Divine Liturgy

Понедељак 18. децембар

Monday 18th December

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Уторак 19. децембар

Tuesday 19th December

9:00

9 am

Св. Отац Николај, Мирликијски Чудотворац. Храмовна Слава.

Св. Арх. Литургија. Служи Његово Преосвештенство Епископ Аустралијско Новозеландски са присутним свештенством. Резање славског колача и славски ручак.

 

St. Nikola the Wonderworker of Myra in Lycia. Parish Patron Saintís Day. Holy Hierarchical Liturgy served by His Grace Bishop Siluan and presiding priests. †Blessing and Cutting of Slava Bread. Slava Lunch in Church Hall

 

Петак 22. децембар

Friday 22nd December

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 23. децембар

Saturday 23rd December

18:00

6 pm

Бденије†

All Night Vigil†

 

Недеља 24. децембар

Sunday 24th December

9:00

9 am

Света Литургија. Прослава Св. Николаја. Резање Славског колача и Славски ручак.

Divine Liturgy.† Celebration of Parishís Saintís Day, St. Nikola. Blessing and Cutting of Slava Bread and Slava Lunch in Hall.

 

Петак 29. децембар

Friday 29th December

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 30. децембар

Saturday 30th December

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 31. децембар

Sunday 31st December

 

9:00

9 am

Света Литургија (Оци)

Divine Liturgy (Serbian Fathersí Day)