Распоред Богослужења / Service Schedule


2019 Мај / May

FAQ / Archive / Home

  

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 3. мај

Friday 3rd May   

 

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 4. мај

Saturday 4th May  

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 5. мај

Sunday 5th May

 

9:00

9 am

 

Света Литургија

Divine liturgy 

 

 

6:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Понедељак 6. мај

Monday 6th May

 

 

 

9:00

9 am

 

 

 

Света Литургија (Свети Великомученик Георгије (Ђурђевдан)

Резања славских колаћа од 6:00 Сати)

Divine Liturgy (Holy Glorious Great-martyr and Victory Bearer St. George

(Cutting of the breads from 6 am)

 

Петак 10. мај

Friday 10th May

 

18:00

6 pm

 Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 11. мај

Saturday 11th May

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 12. мај

Sunday 12th May

 

7:00

7 am

 

 

Света Литургија (Св. Василије Острошки Чудотворац)

Divine Liturgy (St. Basil of Ostrog the Wonderworker)

(после Литургије ће се прославити Ђурђовдански уранак на црквеном имању)

 (following Liturgy will be the St. George’s Day picnic in the church grounds)

Петак 17. мај

Friday17th May

 

18:00

6 pm

 Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 18. мај

Saturday 18th May

18:00

6 pm

 

Бденије 

All Night Vigil

 

Недеља 19. mај

Sunday 19th May

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy 

 

Среда 22. мај

Wednesday 22nd May

 

8:00

8 am

 

 

 

Света Литургија (пренос моштију Светог Отац Николаја)

Divine Liturgy (Transfer of the relics of St Nicholas the wonderworker)

 

 

6:00

6 pm

Бденије 

All Night Vigil

 

Четвртак 23. мај

Thursday 23rd May

6:00

6pm

Бденије 

All Night Vigil

 

Петак 24. мај

Friday 24th May

9:00

9 am

 

Света Литургија (Св. Кирило и Методије)

Divine Liturgy (Sts Cyril & Methodius)

 

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 25. мај

Saturday 25th May

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 26. маj

Sunday 26th May

 

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 31. мај

Friday 31st May

 18:00

6 pm

 Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God