Распоред Богослужења / Service Schedule


2017 Октобар / October

FAQ / Archive / Home

  

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Недеља 1. октобар

Sunday 1st October

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 6. октобар

Friday 6th October

18:00

6 pm

 

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God  

 

Субота 7. октобар

Saturday 7th October

8:00

8 am

Света Литургија (Задушнице)

Divine Liturgy (Memorial Saturday)

 

Недеља 8. октобар

Sunday 8th October

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 13. октобар

Friday 13th October

18:00

6 pm

 Акатист Пресветој Богородици  

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 14. октобар

Saturday 14th October

18:00

6 pm

 Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 15. октобар

Sunday 15th October

9:00

9 am

Света Литургија  

Divine Liturgy  

 

Петак 20. октобар

Friday 20th October

18:00

6 pm

 Акатист Пресветој Богородици  

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 21. октобар

Saturday 21st October

18:00

6 pm

Бденије   

All Night Vigil

 

Недеља  22. октобар

Sunday  22nd  October

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Четвртак 26. октобар

Thursday 26th October

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Петак 27. октобар

Friday 27th October

9:00

9 am

Света Литургија (Св. Петка)   

Divine Liturgy (St. Paraskeva)

 

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 28. октобар

Saturday 28th October

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 29. октобар

Sunday 29th October

18:00

6 pm

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Понедељак 30. октобар

Monday 30th October

18:00

6 pm

 

Бденије

All Night Vigil

Уторак  31. Октобар

Tuesday 31st October

9:00

9 am

Света Литургија (Св. Апостол и Јеванђелист Лука и Свети Петар Цетињски)

Divine Liturgy (Holy Apostle and Evangelist Luke and St Peter, Metropolitan & Wonderworker of Cetinje)