Распоред Богослужења / Service Schedule


2020 Фебруар / February

FAQ / Archive / Home

  

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Субота  1. фебруар

Saturday 1 st   February

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 2. фебруар

Sunday 2nd February

9:00

9 am

Свети Сава (Прослава)

Света Литургија

резање Славског колача,

Светосавска Академиа и Славски Ручак

Divine Liturgy

Commemoration of St Sava

Blessing and Cutting of Slava Loaf,

St Sava Recital by Sunday School children and Slava Lunch

Петак 7. фебруар

Friday 7th February

 

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 8. фебруар

Saturday 8th February

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 9. Фебруар

Sunday 9th February

9:00

9 am

 

 

 Света Литургија

Divine Liturgy

 

 

Уторак 11. Фебруар

 

Tuesday 11th February

18:00

6 pm

 

 

Бденије

All Night Vigil

 

 

Среда 12. Фебруар

 

Wednesday 12th February

9.00

 

9 am

Света Литургија (Света Три Јерарха)

Divine Liturgy (Synaxis of the Three Holy Hierarchs)

Петак14. фебруар

Friday 14th  February

 

18:00

6 pm

Бденије 

All Night Vigil

Субота 15. фебруар

Saturday 15th February

 

9:00

 

9 am

 

 

 

18:00

6 pm

Света Литургија (Сретење Господње)

Divine Liturgy (The Meeting of our Lord God and Saviour Jesus Christ in the Temple)

 

 

Бденије 

All Night Vigil

Недеља 16. фебруар

Sunday 16th February

9:00

9 am

 

Света Литургија

Divine Liturgy

Петак 21. Фебруар

Friday 21st February

18:00

6:pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 22. Фебруар

Saturday 22nd February

8:00

8 am

 

 

 

18:00

6 pm

Света Литургија (Задушнице)

Divine Liturgy (Memorial Saturday)

 

 

 

Бденије

All Night Vigil

 

 Недеља 23. Фебруар

Sunday 23rd February

 

9:00

9 am

 Света Литургија (Месне покладе)

Divine Liturgy (Meat Fare)

Петак 28. Фебруар

Friday 28th February

18:00

6:pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 29. фебруар

Saturday 29th February

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil