Распоред Богослужења / Service Schedule


2019 Фебруар / February

FAQ / Archive / Home

 

Дан / Day

Час / Time

Богослужење / Service

 

Петак 1. Фебруар

Friday 1 st February

 

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist to the Mother of God

Субота  2. фебруар

Saturday 2 nd   February

 

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

Недеља 3. фебруар

Sunday 3rd February

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 8. фебруар

Friday 8th February

 

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 9. фебруар

Saturday 9th February

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 10. Фебруар

Sunday 10th February

9:00

9 am

 

 

 Света Литургија

Divine Liturgy

 

 

Понедељак 11. Фебруар

Monday 11th February

18:00

6 pm

 

 

Бденије

All Night Vigil

 

 

Уторак 12. Фебруар

Tuesday 12th February

9.00

9 am

Света Литургија (Света Три Јерарха)

Divine Liturgy (Synaxis of the Three Holy Hierarchs)

Четвртак 14. фебруар

Thursday 14th February

 

18:00

6 pm

Бденије 

All Night Vigil

Петак 15. Фебруар

Friday 15th February

 

 

9:00

9 am

 

 

 

Света Литургија (Сретење Господње)

Divine Liturgy (The Meeting of our Lord God and Saviour Jesus Christ in the Temple)

 

 

18:00

6 pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

Субота 16. фебруар

Saturday 16th February

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

Недеља 17. фебруар

Sunday 17th February

9:00

9 am

Света Литургија

Divine Liturgy

 

Петак 22. Фебруар

Friday 22nd February

18:00

6:pm

Акатист Пресветој Богородици

Akatist (hymn) to the Mother of God

 

Субота 23. Фебруар

Saturday 23rd February

18:00

6 pm

Бденије

All Night Vigil

 

 Недеља 24. Фебруар

Sunday 24th February

 

9:00

9 am

 Света Литургија

Divine Liturgy